Svenska ledningsgruppen

Coor i Sveriges ledningsgrupp utgörs av följande personer:

AnnaCarin Grandin

AnnaCarin Grandin

VD

010-559 57 70

anna-carin.grandin@coor.com

Klas Elmberg

Klas Elmberg

vVD

010-559 65 80

klas.elmberg@coor.com

Eric Johansson

Eric Johansson

Affärsenhetschef, IFM 1

010-559 56 23

eric.johansson@coor.com

Jim Rendahl

Jim Rendahl

Affärsenhetschef, IFM 2

010-559 61 52

jim.rendahl@coor.com

Linda Aidanpää Baronnet

Linda Aindanpää Baronnet

Affärsenhetschef, Arbetsplatsservice

010-559 51 95

Linda.AidanpaaBaronnet@coor.com

Magnus Wikström

Magnus Wikström

Affärsenhetschef, Fastighet och Säkerhet

010-559 50 95

magnus.wikstrom@coor.com

Karin Sparr

Karin Sparr

Affärsenhetschef, Specialisttjänster

010-559 65 95

karin.sparr@coor.com

Örjan Månsson

Örjan Månsson

Ekonomichef

010-558 02 80

orjan.mansson@coor.com

Anna Henriksson

Anna Henriksson

Inköpschef

010-559 71 22

anna.henriksson@coor.com

Sofie Schough

Sofie Schough

Kommunikationschef

010-559 59 83

sofie.schough@coor.com

Daniel Stigberg

Daniel Stigberg

Chef Affärsutveckling & Försäljning

010-559 59 74

daniel.stigberg@coor.com

Maria André Ahlgren

Maria André Ahlgren

HR-chef

010-559 59 45

Maria.AndreAhlgren@coor.com