Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till våra lokala kontor i region norr.

Peter Norberg

Kontraktschef

070 627 81 46

peter.norberg@coor.com

Namn

Titel

Kontaktuppgifter

Lars Holmlund Försäljningschef Norrland 

lars.holmlund@coor.com, 072 402 24 01

Henrik Fahlén Regionsäljare

henrik.fahlen@coor.com, 073 059 89 91

André Sehlstedt Regionsäljare

andre.sehlstedt@coor.com, 073 050 93 33

Per Holmström Regionchef Kiruna/Gällivare, Luleå/Boden, Piteå och Skellefteå

per.holmstrom@coor.com, 070 674 76 63

Linda Wallin Regionchef Umeå och Örnsköldsvik linda.wallin@coor.com, 070 687 01 75

Stefan Wickström

Regionchef Östersund, Kramfors, Sundsvall och Härnösand

stefan.wickstrom@coor.com, 070 669 81 13

Mats Widing

Regionchef Hudiksvall, Söderhamn och Gävle

mats.widing@coor.com, 070 399 01 75

Du kan även kontakta oss på info.norrland@coor.com.

Våra lokala kontor

Telefon: 0920-870 01
Adress: Garnisonsgatan 6, 961 61 Boden

Telefon: 0980-330 356
Adress: Tingshusgatan 3, 982 31 Gällivare
 
Malin Pudas
Driftchef
Telefon: 073-0317055
E-post: Malin.Pudas@coor.com

Telefon: 026-12 81 18
Adress: Utmarksvägen 7A, 802 91 Gävle
 
Lena Flodberg
Driftchef
Telefon: 070-775 34 61
E-post: Lena.Flodberg@coor.com

Telefon: 0650-173 20
Adress: Malnvägen 2, 824 52 Hudiksvall
 
Susanne Johansson
Driftchef
Telefon: 070-775 28 11 
E-post: Susanne.Johansson1@coor.com

Telefon: 0611-51 13 11
Adress: Sälstensgränd 22, 871 33 Härnösand
 
Susanna Berglund
Driftchef
Telefon: 070-638 90 36
E-post: Susanna.Berglund@coor.com

Telefon: 0980-171 33
Adress: Konduktörsgatan 8A, 981 34 Kiruna
 
Ann-Louise Wagnerius
Driftchef
Telefon: 070-638 92 44
E-post: Ann-Louise.Wagnerius@coor.com

Telefon: 0612-71 70 70
Adress: Jättestagatan 39, 872 34 Kramfors
 
Åsa Sjödin
Gruppchef Administrativa kontoret
Telefon: 070-7752216
E-post: Asa.Sjodin@coor.com
 
Anders Pettersson
Driftchef
Telefon: 070-775 28 00
E-post: Anders.Pettersson@coor.com

Telefon: 0920-870 01
Adress: Handelsvägen 11, 973 45 Luleå
 
Birgit Palo  
Driftchef
Telefon: 070-664 60 61 
E-post: Birgit.Palo@coor.com
 
Eva Häggqvist
Driftchef
Telefon: 070-775 28 08
E-post: Eva.Haggqvist@coor.com

Telefon: 0911-137 00
Adress: Västergatan 18, 941 33 Piteå
 
Cecilia Pettersson
Driftchef
Telefon: 070-638 90 76
E-post: Cecilia.Pettersson@coor.com

Telefon: 0910-140 44
Adress: Brogatan 32, 931 62 Skellefteå
 
Emma Lundmark
Driftchef
Telefon: 070-3316938
E-post: Emma.Lundmark@coor.com
 
Malin Norgren
Driftchef
Telefon: 076-677 53 00
E-post: Malin.Norgren@coor.com

Telefon: 060-66 98 60
Adress: Heffners Allé 52, 856 33 Sundsvall
 
Diana Nordström
Driftchef
Telefon: 070-775 28 02
E-post: Diana.Nordstrom@coor.com
 
Isabelle Vallsten
Driftchef
E-post: Isabelle.Vallsten@coor.com
 
Victoria Nordström
Driftchef
Driftchef Hushållsnära tjänster
Telefon: 070-661 21 70
E-post: Victoria.Nordstrom@coor.com
 
Viktoria DeBeau
Driftchef
Telefon: 070-6698114
E-post: Viktoria.deBeau@coor.com
 
Linda Larsson
Driftchef
Telefon: 070-665 54 37
E-post: Linda.Larsson@coor.com

Telefon: 0270-701 75
Adress: Åsbäcksgatan 33, 823 31 Söderhamn
 
Anna-Lena Lodén
Driftchef
Telefon: 070-617 01 75
E-post: Anna-Lena.Loden@coor.com

Telefon: 090-18 70 60
Adress: Industrivägen 20, 901 30 Umeå
 
Therese Norrgård
Driftchef
Telefon: 072-0802322
E-post: Therese.Norrgard@coor.com
 
Maria Stark
Driftchef
Telefon: 072-050 26 67
E-post: Maria.Stark@coor.com
 
Nancy Norrgård
Driftchef
Telefon: 070-327 20 16
E-post: Nancy.Norrgard@coor.com
 
Therese Ström
Driftchef
Telefon: 070-327 20 17
E-post: Therese.Strom@coor.com
 
Emma Smedberg
Driftchef
Telefon: 070-3272021
E-post: Emma.Smedberg@coor.com
 
Karoline Sundqvist
Driftchef Hushållsnära tjänster
Telefon: 070-2282013
E-post: Karoline.Sundqvist@coor.com

Telefon: 0660-173 69
Adress: Hästmarksvägen 3, 891 38 Örnsköldsvik
 
Maria Laine Holmlund
Driftchef
Telefon: 070-775 23 79
E-post: Maria.LaineHolmlund@coor.com
 
Carina Holström
Driftchef
Telefon: 070-0504547
E-post: Carina.Holstrom@coor.com

Adress: Midgårdsgatan 3B, 831 45 Östersund
 
Marianne Söderqvist
Driftchef
Telefon: 070-775 28 12
E-post: Marianne.Soderqvist@coor.com
 
Eva Sandelin
Driftchef
Telefon: 070-734 00 77
E-post: Eva.Sandelin@coor.com